ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΝΙΣΧΥΣΗΣ ΕΚΟ-ΙΚΥ

Επιλαχόντες του Προγράμματος Οικονομικής Ενίσχυσης Ι.Κ.Υ. – Ε.Κ.Ο.

Καλούνται οι φοιτητές/τριες του Τμήματός μας, οι οποίοι ανήκουν στους επιλαχόντες*του Προγράμματος οικονομικής ενίσχυσης επιμελών φοιτητών που ανήκουν σε Ευπαθείς Κοινωνικές Ομάδες (ΕΚΟ) ακαδημαϊκού έτους 2016-2017, να υποβάλλουν στη Γραμματεία του Τμήματος τα προβλεπόμενα δικαιολογητικά από την Παρασκευή 25 Αυγούστου έως και την Παρασκευή 8 Σεπτεμβρίου 2017.

Η προθεσμία είναι καταληκτική και δεν θα υπάρξει καμία παράταση.

Σημειώνονται τα εξής:

Η υποβολή των αιτήσεων και των απαιτούμενων δικαιολογητικών μπορεί να γίνει από τον ενδιαφερόμενο ή από, νομίμως, εξουσιοδοτημένο εκπρόσωπό του.
Είναι δυνατή η αποστολή των δικαιολογητικών μέσω ταχυδρομείου ή εταιρείας ταχυμεταφοράς στη διεύθυνση:

Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων

Γραμματεία Τμήματος Φ.Π.Ψ.

Μεταβατικό κτήριο

Πανεπιστημιούπολη Δουρούτης

Τ.Κ. 451 10, Ιωάννινα

Επισημαίνεται ότι στην περίπτωση που η υποβολή δεν γίνει από τον ίδιο τον ενδιαφερόμενο απαιτείται η θεώρηση του γνησίου της υπογραφής σε όλα τα υπογεγραμμένα από αυτόν έντυπα.

Τα απαιτούμενα δικαιολογητικά αναγράφονται στην αίτηση κάθε υποψηφίου και η υποβολή τους γίνεται με αποκλειστική του ευθύνη και σύμφωνα με τις απαιτήσεις της προκήρυξης του ΙΚΥ.

Ελλιπή ή μη επικαιροποιημένα δικαιολογητικά επιφέρουν την απόρριψη του συνόλου της υποψηφιότητας.

Διευκρινίζεται ότι από το ΙΚΥ έχουν κληθεί περισσότεροι επιλαχόντες από τις κενές θέσεις. Η τελική κατάταξη των επιλαχόντων υποψηφίων θα γίνει από το ΙΚΥ κατά φθίνουσα σειρά μοριοδότησης με βάση τον πίνακα κατάταξης.

Γραμματεία Τμήματος Φ.Π.Ψ.

* Κατάλογος επιλαχόντων (όπως έχει προσδιοριστεί από το ΙΚΥ)

α/α

ΕΠΩΝΥΜΟ